» سیاست و حفظ حریم خصوصیضربان آی تی | اخبار و آموزش در تکنولوژی و IT

ما که هستیم

سایت ضربان آی تی از دید کاربران و بازدیدکنندگان روزانه خود بعنوان بهترین مرجع آموزش های اینترنتی،برنامه نویسی و وبمستری شناخته شده است و باعث افتخار ماست که توانسته ایم علاقه بازدیدکنندگان خود را جلب کنیم و به این افتخار همیشه و همه جا میبالیم.

به همین مناسبت و راضی نگهداشتن کاربران محترم روزانه و ثابت سایت ضربان آی تی، سیاست ها و قوانینی را درنظر گرفته ایم که مطالعه آنها خالی از لطف نیست.

حریم خصوصی کاربر

ما به این دلیل که ایمن سازی حریم خصوصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حیاتی است امکان “ثبت نام” و “ورود” داخل ضربان آی تی را مدتی است که غیرفعال کرده ایم. همچنین در قسمت دیدگاه ها نیز تنها ارائه اطلاعات ایمیل الزامی بوده است و وبسایت ضربان آی تی نیز طوری ایمن سازی شده است که از حملات داس و سایبری جلوگیری کرده ایم.

امید است که بتوانیم این امنیت را حفظ کنیم و کاربران خود را راضی نگه داریم.

قانون کپی رایت

کپی از مطالب و آموزش های ضربان آی تی با درج منبع “ضربان آی تی” و درج آدرس اینترنتی سایت کاملا مجاز می باشد. ولی درصورت عدم رعایت درج منبع، سایت خاطی را درصورت مشاهده یا گزارش به جرم حق کپی رایت پیگیرد قانونی قرار خواهیم داد.

مطالب بسیار کمی در ضربان آی تی است که مجبور به کپی کردن و نشر آنها در وبسایت یا با توجه به کامل بودن مطلب یا با توجه به درخواست کاربران محترم بودیم را کپی کرده ایم. اما در انتهای مطالبی که از رسانه ها و منابع دیگر اصطلاحا کپی کرده ایم را درج کرده و لینک ادرس اینترنتی آنها را نیز قرار داده ایم.

تبلیغات

در ضربان آی تی تبلیغات معنایی ندارد. همچنین وبسایت خود را آنقدر قدرتمند نمیبینیم که بخشی برای رزرو تبلیغات راه اندازی کنیم.

ولی به هردلیلی اگر بنر یا لینک تبلیغی را مشاهده کردید آن را “تبلیغ” یا “آگهی” تلقی نکنید؛ بلکه آن حمایت از وبسایت یا خدمتی است که کاملا ایرانی است.

آموزش ها و ترفند ها

آموزشهایی که داخل ضربان آی تی گذاشته می شود بسیار ساده تعریف شده است و دقت کرده باشید دربسیاری از آموزشها به صورت تصویری آموزش نداده ایم زیرا به صورت ساده بیان شده است و با یکبار دقت کامل می توانید از آموزش ها بهره مند شوید و از آنها به خوبی استفاده کنید.

همچنین در سایت ضربان آی تی، آموزش و ترفندهای غیرمجاز از جمله: هک، کرک و خسارت به اموال اینترنتی ناشران و… معنی ندارد و ضربان آی تی در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

دیدگاه ها

دیدگاه ها برای نویسندگان ضربان آی تی بخش حیاتی است و ما برای اشتیاق بیشتر برای تهیه و نشر آموزش و مطالب مهم نیاز به دیدگاه های خوب بازدیدکنندگان عزیز داریم.

اما در مواقع درج دیدگاه ها باید به نکاتی همانند عدم درج دیدگاه های خود به زبانی غیر از زبان شیرین فارسی، عدم توهین به مقدسات و اشخاص و… دقت کنید. اما به دلیل اینکه نظرات پس از تایید نویسندگان وبسایت قابل مشاهده است؛ چنانچه نویسندگان با این نظرات روبرو شدند این نظرات را نه تنها تایید نکرده بلکه درصورت توهین و پیام غیراخلاقی مجبور به تحویل دادن اطلاعات شخص به مراجع قانونی هستیم.

ولیکن درصورت تایید نظرات و دیدگاه ها اطلاعاتی همچون ایمیل و لینک وبسایت شما به دلیل حفظ حریم خصوصی شما منتشر نخواهد شد.

همچنین اگر در نظرات و دیدگاه های خود دچار “غلط املایی” شدید نویسندگان محترم وبسایت، نظر شما را با تغییر داده و کلمه و جمله شما را به طور درست منتشر خواهند کرد.

لینک دانلود

از همان ابتدا و در اول کار اعلام کردیم که مطالبی که دانلودی هستند و به لینک دانلود نیاز دارند را منتشر نمی کنیم و یا از وبسایت دیگری قرار خواهیم داد و منبع آن وبسایت را درج خواهیم کرد. اینکار به دلیل اشغال فضای وبسایت نیست؛ بلکه به دلیل حفظ سرعت مناسب بارگزاری وبسایت است.

اما در آینده ای نزدیک به دلیل درخواست های بالای کاربران مطالبی با لینک دانلود از سوی سرور ضربان آی تی قرار خواهیم داد.

کلاس های غیرحضوری آموزشی

ضربان آی تی درنظر دارد که کلاس های آموزشی را برگزار نماید. برخی از این کلاس ها هزینه ای در بر دارد و برخی به صورت رایگان تدریس خواهد شد. این کلاس ها در صفحه اصلی وبسایت یا خبرنامه وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد.

هزینه کلاس ها را می توانید با استفاده از “درگاه مستقیم پرداخت” یا “پرداخت از طریق کارت به کارت” نیز انجام دهید.

همچنین به دلیل کمک به کاربران محترم می توانید هزینه ها را به طور اقساطی پرداخت کنید.

 

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • از ارسال نظرات که توهین به شخص یا رسانه و به سایت مثله آی تی است جدا خودداری کنید.
    • دیدگاهی که غیر از زبان فارسی ارسال شده است یا با مطلب مربوطه مرتبط نیست تایید نخواهد شد
نظرات بسته شده است.